Hakkımızda

GÖZAY BOBİNAJ bobinaj sektörüne ve bu sektöre bağlı olan endüstriyel sanayi dünyasına adım atarken GÖZAY ismi ile yola çıkması bir tesadüf değildir.

 

Hepimizin muzdarip olduğu ortak sorunumuz olan güven duygusunun yitirilme kaygısını hayatımızın her alanında karşımıza çıkan acı gerçek ve acı tecrübelerle yaşamaktayız... kimi zaman maddi, kimi zaman manevi ve kimi zamanda can kayıplarına sebepler açan bu sorun hep güven duyulan kişilerin veya kurumların bizi hayal kırıklığına uğratmanın adıdır. Maalesef kaldı ki bu darbeyi kimi zaman dost arkadaş ve akraba bildiklerimizden de görmekteyiz. Bu bağlamda ahlaki ve dürüstlüğü her şeyin önünde tutan bir anlayış ile güven bobinaj güven adı altında ve bu ismin manasına uygun hareket etmeyi her şeyin üstünde görerek kurulmuştur.

 

Gözay bobinaj kuruluşumuzdan günümüze kadar gelen süre içerisinde BURSA Sanayii dünyasına hızla bir giriş yapmış olup adından verdiği güven ile haklı olarak söz ettirmiştir. Gözay Bobinajın yaptığı işlerin hacmini ve branşlarını özetleyecek olursak her güç ve devirde;

 

- A.C. D.C. Motorların Sarımı Bakımları

 

- Trafo Dalgıç Pompalar

 

- Fren Kavramaları

 

- Magnetler

 

işin mutfağında yetişmiş uzman tecrübeli kadrosu ile sıfır hata ile yapılabilen ve bu makinaların motorların sarımlarından sonra gelişmiş teknolojik test cihazları ile deneyip orjinal değerlerine getirerek Müşterilerine yerine hizmet ile 7/24 servis ağı sağlayarak teslim etmektedir. Sizlerinde her türlü öneri ve şikayetlerinizi bekler özveri ile değerlendirip sonuçlandırmayı kendimize görev olarak görmekteyiz.


Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaş!