Motorlara GB Güvencesi

Sanayide üretimin can damarı olan makinelerin arızalanması ile oluşan üretim ve iş kaybı, ekonomiyle telafisi zor zararlar veriyor.

En sık rastlanan arızalardan biri olan motor arızalanmalarının firmalara ciddi problemler yaşattığını hatırlatan Gözay Motor Bobinaj motor arızalarına getirdikleri hızlı ve kaliteli çözümlerle firmaların en önemli partneri olduklarını söyledi. Özellikle sanayide üretim gerçekleştiren firmaların makina motorlarının kesintisiz bir şekilde çalışmasının üretime direkt olarak etki ettiğine vurgu yapan Gözay Bobinaj, GB olarak A.C. motor sarımı, trafo imalatları, fren bobini sarımı ve onarımını teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Sektörlerinde motor bobini sarımı işleminin, işletmeleri üretim termini noktasında sıkıntıya sokmadan hızlı bir şekilde yapılmasının son derece önemli olduğuna dikkat çeken Gözay Bobinaj en küçük motordan 500 KW'lık motorlara kadar bobin sarımı gerçekleştirebildiklerini ifade etti.

"DOĞRU TEŞHİS ZAMAN KAZANDIRIR"

Motor arızalarında doğru teşhisin zaman kazandırır. Gözay Bobinaj olarak deneyimli uzman kadromuz ve yüksek teknolojili ölçü aletlerimizle doğru teşhis ve doğru yorumlarda bulunarak, üretici firmalara zaman kazandırıyoruz. Motorların çalışma ortamlarını inceleyerek çalışma ortamlarına uygun malzeme seçimini yapıyoruz" dedi.

Tamir için gelen hiçbir motorun teknik analizi yapılmadan sökülmediğini ve tüm motorların kayıt altına alındığını dile getiren Güler, gelen motorların bilgilerinde olası bir hata durumunu göz önünde bulundurup orjinal kayıtlarını araştırarak bulduklarını, bununda makina performansını olumlu yönde etkilediğini sözlerine ekledi.


Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaş!